Wdrażamy   systemy ERP

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrożeniach i usługach związanych z systemem Symfonia, systemami zarządzania Symfonia ERP, Streamsoft oraz enova365 zarówno dla małych jak i dużych firm.

 

 

Aktualności

Zarządzaj nieruchomościami z enova365

Moduł umożliwia zautomatyzowanie i ułatwienie części procesów związanych z zarządzaniem nieruchomościami. To w efekcie wpływa na zwiększenie ergonomii pracy i dostarcza informacje analityczne, dotyczące gruntów, budynków i budowli.

czytaj więcej

Czas na zmiany

 

Korzystanie z Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) stanie się obligatoryjne w 2024 roku. Obowiązek ten będzie dotyczyć wszystkich transakcji dokonywanych przez podatników, które wymagają wystawienia faktury. Wszystkie faktury wystawiane przez przedsiębiorców, będą miały format faktur elektronicznych w formie ustrukturyzowanej (.xml). Mówiąc wprost – każda wystawiona faktura krajowa będzie musiała znaleźć się w elektronicznym systemie Ministerstwa Finansów. 

 

czytaj więcej

INFORMATYKA W PRODUKCJI

W imieniu firmy Streamsoft producenta oprogramowania dla firm produkcyjnych mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu  INFORMATYKA W PRODUKCJI, które odbędzie się
25.05 w Kielcach w Grand Hotelu ul. Sienkiewicza 78.
 
Zarejestruj się już dzisiaj:
 https://www.informatykawprodukcji.pl/wiosna-2022/#formularz

czytaj więcej