Wdrażamy   systemy ERP

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrożeniach i usługach związanych z systemem Symfonia, systemami zarządzania Symfonia ERP oraz Streamsoft zarówno dla małych jak i duzych firm.

 

Aktualności

Dostosowanie programu do obsługi zmienionego JPK_V7

Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem obsługi JPK_V7 w Symfonia Finanse i Księgowość 2021.3.

czytaj więcej

Prezentacja działania i funkcjonalności Modułu Integracji systemów Winkhaus WH-Okna oraz Symfonia ERP Handel.

Moduł Integracji Symfonia Handel ERP z WH Okna (zwany dalej MI) służy do zapewnienia współpracy        systemów WH OKNA i Symfonia Handel ERP w zakresie obsługi kartoteki towarowej (materiały i wyroby), kartoteki kontrahentów oraz tworzenia odpowiednich dokumentów w systemie HMF w wyniku  kierowania zleceń produkcyjnych w systemie WHO na ustalone etapy realizacji dla zapewnienia  zdefiniowanego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie. Funkcjonowanie MI w zdecydowany sposób  obniża pracochłonność przygotowywania dokumentów zamówień i dokumentów magazynowych,  ułatwia zarządzanie stanem zapasów materiałowych oraz podwyższa powtarzalność i spójność danych wprowadzanych do systemu Symfonia Handel ERP

 

czytaj więcej

Symfonia Obieg Dokumentów – Twoje cyfrowe biuro!

W okresie pandemii, firm odczuło ogromne problemy w realizacji codziennych zadań, ponieważ większość dokumentów firmowych było w wersji papierowej, pracownicy nie mieli wypracowanych standardów pracy zdalnej, wymiany informacji. Powstała potrzeba szybkiej cyfryzacji, by przetrwać ten trudny okres i kontynuować działalność. Potrzebne były (i nadal są) proste aplikacje do zarządzania najważniejszymi procesami biznesowymi, jednocześnie dostępne online, szybkie do wdrożenia oraz intuicyjne w obsłudze. I właśnie te potrzeby doskonale wypełnia aplikacja Symfonia Obieg Dokumentów.
 

czytaj więcej