Biura Rachunkowe

 

Specjalnie dla Biur Rachunkowych przygotowane zostały trzy Pakiety. W zależności od rodzaju obsługiwanych obsługiwanych klientów, można dobrać Pakiet idealnie dopasowany do potrzeb Biura rachunkowego. W ofercie znajdują się nastepujące Pakiety dla Biur Rachunkowych:

Symfonia Pakiet Start

Pakiet przeznaczony dla samodzielnych księgowych obsługujących przedsiębiorców rozliczających się uproszczoną księgowością. Umożliwia prowadzenie Ewidencji Przychodów Zryczałtowanych, Księgi Przychodów i Rozchodów oraz rozliczanie podatku od towarów i usług (VAT).

Więcej...

 

Symfonia Pakiet Standard

Pakiet przeznaczony dla biur obsługujących przedsiębiorców rozliczających się uproszczoną lub pełną księgowością. Wspiera prowadzenie Ewidencji Przychodów, Księgi Przychodów i Rozchodów, pełnych ksiąg rachunkowych oraz podatku od towarów i usług.

Więcej...

 

Symfonia Pakiet Extra

Pakiet zawierający moduły do obsługi Klientów posiadających różne potrzeby w obszarach finansowo-księgowych i kadrowych. Obsługuje nie tylko wszelkie formy księgowości uproszczonej i pełnej, lecz także obsługę procesów kadrowo-płacowych.

Więcej...