Opis modułów Systemu Symfonia

Finanse i księgowość 

Program wspomaga prowadzenie pełnej księgowości, realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami (Alior Bank, BNP Paribas, BPH, PEKAO, PKO, ING, BZ WBK, Raiffeisen Bank, BRE, BGZ, Bank Millennium, BOŚ, GETIN Bank, Noble Bank).
Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie księgowania e-faktur i wymiany z kontrahentami.
Mozliwe rozszerzenia Symfonia Finanse i Księgowość:
  • Analizy finansowe
  • Raporty graficzne
  • e-Box
Więcej...
 
 

Handel 

Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową. Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, zaliczek, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Współpracuje z drukarkami, kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami.
Współpraca z serwisem miedzyfirmami.pl zapewnia integrację procesów biznesowych w zakresie wystawiania e-faktur i wysyłania do kontrahentów.
Możliwe rozszerzenia Symfonia Handel:
  • Raporty graficzne
  • e-Box
  • Detal
  • e-Handel
Więcej...
 
 

Kadry i Płace 

Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencję czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Program jest zgodny z obowiązującym prawem pracy.
Możliwe rozszerzenia Symfonia Kadry i Płace:
  • e-Box
 
 

Środki Trwałe 

Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych.
 
 

Analizy Finansowe 

Program wspomaga i przyspiesza pracę działów finansowo-ekonomicznych w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie dowolnych analiz danych zaewidencjonowanych w programie Symfonia Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o dodatkowe funkcje arkusz kalkulacyjny MS Excel.
Więcej...
 
 

Raporty graficzne

Program umożliwia tworzenie dowolnych zestawień za pomocą tabel przestawnych. Analizowane informacje będziesz mógł zaprezentować w postaci czytelnych wykresów.
Więcej...
 
 

e-Box

Program zapewni twojej firmie bezpieczeństwo prawne w obszarze operacji elektronicznych oraz umozliwi sprawną obsługę e-faktur, e-dokumentów i e-deklaracji. Zakres funkcjonalności możesz łatwo dopasować do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.
Więcej...
 
 

Detal

Rozszerzenie przeznaczone do usprawnienia obsługi sprzedaży detalicznej. Skierowany dla firm, które drukarke fiskalną podłączoną do zwykłego komputera lub laptopa wykorzystują jako urządzenie fiskalne.

Więcej...

 

e-Handel

Rozszerzenie przeznaczone do obsługi sprzedaży internetowej za pośrednictwem portalu Allegro. Współpracuje z programem Symfonia Handel Sprzedaż i Magazyn. Korzysta z bazy danych tworzonej przez Handel. Dzięki temu, że oba programy korzystają z jednej i tej samej bazy danych, oba programy korzystają zawsze z aktualnych danych o dostępnych stanach magazynowych, kartotece towarowej czy danych kontrahentów.

Więcej...