O firmie

Firma Biomedic Info Sp. z o.o. powstała w 1993 roku jako podmiot wspierający w zakresie technologii informatycznych hurtownię farmaceutyczną BIOMEDIC S.A.
Początkowo działalność firmy była skoncentrowana na dynamicznie rozwijającym się rynku aptecznym. Po czterech latach zdobyte doświadczenie firma zaczęła wykorzystywać wychodząc poza rynek farmaceutyczny.
Wtedy rozpoczęliśmy swoją przygodę z Symfonią, której pozostaliśmy wierni do dnia dzisiejszego.
 
Do 2012 roku jako Złoty Partner Kompetencyjny Symfonia oferowaliśmy pełną gamę programów Symfonia i Symfonia ERP i usług związanych z instalacją i wdrożeniem oprogramowania.
Jednak widząc zwiększające się potrzeby naszych Klientów w zakresie programów dla produkcji w 2012 roku postanowiliśmy poszerzyć ofertę o oprogramowanie firmy Streamsoft. 

 

 

 

 

Certyfikaty

Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP, którego zadaniem jest wyróżnienie firm wiarygodnych i osiągających najlepsze wyniki finansowe. Nagrodzone przedsiębiorstw uzyskują możliwość posługiwania się mianem "stabilnych firm", które pomimo dużej konkurencji i niestabilnych czasów gospodarczych wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie. Powagę oraz rangę przedsięwzięcia potwierdzają patronaty m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Krajowej Izby Gospodarczej.